ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

1. Kullanıcı kendisine ait olmayan fotoğrafları yükleyemez. Başkasına ait olduğu anlaşılan fotoğraflar silinir ve üyeliği iptal edilir. Ayrıca fotoğrafın istenmesi durumunda orjinalini göstermek zorundadır.

2. Kullanıcının siteye yüklediği fotoğraflar kendisine ait olmak zorundadır. Yüklenen fotoğrafların sorumluluğu kullanıcıya aittir.

3. Yasa dışı olan ve T.C kanunlarına aykırı hiç bir içerik ve fotoğraf yüklenmemelidir.

4. Yüklenen fotoğraf hiç bir kurum ve kuruluş, gerçek ve tüzel kişiyi hedef alamaz, rencide edemez ve hakaret içeremez.

5.Siteye yüklenen fotoğraflarda yer alan kişilerin izni alınmış olması, yayınlanacağından haberdar olması gerekmektedir. Ayrıca kişisel bilgiler izinsiz paylaşılamaz.

6. Cep telefonu vb. türden düşük kaliteli çekilen Fotoğraflar fotogezginleri.com'a yüklenen fotoğrafların yayımlanması ile ilgili karar hakkı moderatörlerimizin tasarrufundadır.

7.Yüklenen fotoğraflar boyutu 2,5 Mb'tan fazla olamaz.

8. Fotoğraflar ile ilgili verilen bilgiler doğru olmalı ve uygun kategorilere yerleştirilmelidir, aksi durumlarda fotoğrafların yayımlanması ile ilgili karar hakkı site yöneticilerimize aittir.

9. Yüklenecek fotoğrafların, fotoğrafçılık açısından değeri olmayan fotoğraflar sitede paylaşılmamalıdır.

10. Fotogezginleri.com'a fotoğraf yükleyebilmek, başlık açabilmek, ve başlığa ileti göndermek için üye olmak gereklidir.

11. Fotogezginleri.com'da başlık açabilmek için en az 20 adet ileti göndermiş olmak gereklidir.

12. Sitede açılan başlıklar, yüklenen fotoğraf başlıkları ve iletiler Türkçe imla kurallarına özen gösterilmeli.

13. Sitede yüklenen fotoğraflar, açılan başlık ve gönderilen iletiler siyasi içerik bulundurmamalı, siyasi tartışmalara yol açacak başlık ve iletiler gönderilmemeli.